ZadzwońNawiguj

Realizacja – Wykonanie

3 komentarze

JAKOŚĆ UGRUNTOWANA

Firma Barabaś od blisko 30 lat zajmuje się produkcją kostki brukowej i innych materiałów betonowych. Mamy wiedzę, doświadczenie i pasję pozwalającą nam na najwyższą jakość produkcji a świetny zespół biura sprzedaży doradzi Państwu co wybrać z naszej bardzo bogatej oferty. Chcecie oszczędzić czas i pieniądze? Zlećcie naszemu Koordynatorowi Realizacji pełną usługę.

 

TYLKO 6 KROKÓW DO SUKCESU!  

Koordynator Realizacji zadba o:

1. INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

Ułożona „na miarę” propozycja uwzględni wszystkie wasze oczekiwania i potrzeby. Koordynator przygotuje bezpłatną koncepcję zagospodarowania przestrzeni. Jeśli Wam się spodoba i zlecicie całość wykonania przejdzie do następnego etapu.

2. KONCEPCJA ZAGOSPODAROWANIA TERENU WRAZ Z WIZUALIZACJĄ

Koordynator przyjedzie do Was, wszystko zmierzy i obejrzy. Dokładna analiza kompozycji przestrzeni jest niezbędna, aby wszystkie jej elementy: budynek, podjazd, chodnik, ogrodzenie, architektura ogrodowa stanowiły spójną całość. Ważne jest spojrzenie nie tylko na funkcjonalność, ale i estetykę, szczególnie odpowiednie dobranie kolorów.

3. OFERTA DLA INWESTYCJI I JEJ OPTYMALIZACJĘ

Dokonanie precyzyjnych pomiarów bezpośrednio wpływa na koszt inwestycji, pozwoli zracjonalizować zakupy, unikniemy za dużych ilości. Towaru nie może być też za mało, bo koszty ewentualnego dowozu brakujących ilości mogą być stosunkowo wysokie. Lepiej mieć niewielki zapas. I tu właśnie ogromnie przydaje się doświadczenie Koordynatora.

4. DOBÓR NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW

Koordynator podpowie co będzie efektowne i efektywne. Jaką wykorzystać kostkę brukową lub jak połączyć kilka wzorów, czy potrzebujecie krawężników, obrzeży a może zaproponuje palisady lub inne elementy deco. Przestrzeń to także taras, ogrodzenie, mała architektura ogrodowa, donice, kostki led. Dzięki naszej współpracy z doskonałymi firmami Koordynator pomoże dobrać najatrakcyjniejsze produkty linii Finisz.

5. ZATRUDNIENIE SPRAWDZONEJ EKIPY BRUKARSKIEJ

To etap, który dla wielu jest najtrudniejszy. Ale nie dla Koordynatora Realizacji! Ułożenie kostki wbrew pozorom nie jest łatwe, wymaga specjalistycznej wiedzy i sprzętu, Fachowcy potrafią dobrać odpowiednią podbudowę do podłoża, jego ukształtowania i warunków geologicznych. To wszystko w konsekwencji wpływa na dokładność i stabilność wykonania. Dopiero wtedy możemy mieć pewność, że inwestycja będzie trwała. Wybór ekipy brukarskiej i nadzorowanie ich pracy należeć będzie do Koordynatora.

6. MACIE NASZĄ GWARANCJĘ

Cały proces realizacji jest nadzorowany przez Firmę Barabaś. Będziemy Państwa partnerem, dbając o perfekcję i terminowość każdego z etapów aż do osiągnięcia zakładanego efektu. Całość inwestycji, zarówno produkty jak i wykonanie są objęte GWARANCJĄ.

 

Klaudia Kozera

Koordynator Realizacji

kom. +48 785 912 388
k.kozera@barabas.pl

 

divider

Dodaj komentarz

3 komentarze “Realizacja – Wykonanie”