ZadzwońNawiguj

Renowator Lamino

RENOWATOR LAMINO

Lamino - 1L
Cena za 1L
86,10zł
70,00 netto
Lamino - 5L
Cena za 5L
387,45zł
315 netto

Produkt

To skoncentrowany, rozpuszczalnikowy impregnat najwyższej jakości z filtrem UV do powierzchni brukowych.

Charakterystyka

Intensyfikuje kolor, wzmacnia powierzchnię tworząc dodatkową powłokę odporną na ścieranie, nadaje powierzchni połysk. Dodatkowo zabezpiecza przed wchłanianiem trudnych do usunięcia zabrudzeń. Dostępne opakowania: 1 L, 5L

Sposób użycia

Na przygotowaną wcześniej powierzchnię nanieść równomiernie odpowiednią ilość impregnatu za pomocą wałka lub pędzla.

Powierzchnia przeznaczona do impregnacji powinna być sucha, czysta i nie zatłuszczona. Całkowity czas utwardzenia impregnatu to ok 7 dni. Temperatura stosowania +5°C do +30°C.

Zużycie

0,15-0,2 L / m2 w zależności od rodzaju i chłonności podłoża.

UWAGA: preparat gotowy do użycia, nie wymaga rozcieńczania.

Postanowiliśmy dokonać próbę takiej renowacji kostki i opisać jej efekt, ale nie od strony reakcji chemicznych tylko od strony informacji użytecznych, skupionych tylko i wyłącznie na uzyskanym efekcie wizualnym, tak aby Klient mógł dokonać łatwiejszego wyboru.

Doświadczenie przeprowadziliśmy w dniu 2021-08-16 przy okazji innej aplikacji preparatu, jako poboczny eksperyment. Wybraliśmy odrzucone przez brukarza kostki układane na naszej ekspozycji. Poniżej zamieszczam ich zdjęcia.

Chwilę po tym zostały powleczone jednorazowo Renovatorem i wyglądały tak:

A po wyschnięciu kostka wyglądała tak:

Kilka dni później (2021-08-23) po deszczu udało mi się wykonać zdjęcia, które pokazują jak Renavator chroni kostkę przed wodą. Kostka po deszczu wygląda tak. Oczywiście obserwacją będziemy prowadzić dalej i zamieścimy kolejne zdjęcia w nowym wiosennym sezonie. Mając nadzieję, że kostki nikt nie przełoży w inne miejsce.