ZadzwońNawiguj

Projektowanie – Koncepcja

1 komentarz

ARANŻACJA OTOCZENIA WOKÓŁ DOMU

Dom to coś więcej niż budynek mieszkalny - to nasze miejsce na ziemi, nasz azyl. Chcemy, aby był piękny, trwały, przyjazny i bezpieczny. Równie ważne jest jego otoczenie. Marzymy o ogrodzie pełnym zieleni, idealnym do odpoczynku, do zabaw dla naszych dzieci. Tarasie, na którym możemy spędzać wspólny czas. Wygodnej, funkcjonalnej i łatwej w utrzymaniu przestrzeni komunikacyjnej: chodników, ścieżek. podjazdu. Pomożemy Państwu zrealizować to marzenie.

 

POMOŻEMY ZAPROJEKTOWAĆ WASZĄ PRZESTRZEŃ

Nasi niezwykle kreatywni architekci krajobrazu, przygotują projekt zagospodarowania przestrzeni: zarówno klasycznych, jak i modernistycznych rozwiązań. Przyjadą do Państwa, zrobią dokładne pomiary, przedstawią koncepcję zgodną z Waszymi oczekiwaniami i gustem, doradzą najlepszą kostkę i inne potrzebne materiały. Zakomponują elementy małej architektury ogrodowej.

POZNAJ NAS LEPIEJ!

My dla naszych Klientów mamy czas, każdy może liczyć na indywidualne podejście, świeże spojrzenie, sympatyczną i profesjonalną współpracę.

Klaudia Kozera

kom. +48 785 912 388
k.kozera@barabas.pl

 

 

Jestem estetką. Lubię ład i porządek. Zawsze starałam się być blisko przyrody. Kocham drzewa, krzewy, kwiaty, bez których nie wyobrażam sobie ogrodu. Moją pasją jest właśnie   projektowanie otoczenia domu. Moje prace są niebanalne, a styl dopracowany. Jeżeli doceniacie te cechy i chcecie, aby przygotowała projekt dla Was to chętnie podejmę się nowych wyzwań. Skontaktujcie się ze mną i razem spróbujmy stworzyć coś, co pozwoli będzie cieszyć Was przez wiele lat.

 

Katarzyna Mazurek - Jóźwiak

kom. +48 600 021 891
k.mazurek@barabas.pl

 

 

Projektowanie to moja pasja, która pozwala mi na tworzenie wyjątkowych realizacji, zarówno te małe jak i duże  Projekty mojego autorstwa harmonijnie wpisują się w krajobraz, uwzględniając funkcjonalność, zasady ergonomii oraz potrzeby, możliwości i gust Inwestora. Jestem wesoła i energiczna, obiecuję współpracę w dobrej atmosferze. Pomysłowa, odpowiedzialna i punktualna, możecie liczyć na moją rzetelność.
Zapraszam do współpracy.

divider

Dodaj komentarz

Komentarz do “Projektowanie – Koncepcja”