ZadzwońNawiguj

Kontakt

Kontakt

Firma Barabaś Sp. z o.o.

tel. +48 661 940 100
tel. +48 76 841 50 87
tel. +48 76 841 50 72
tel. +48 76 841 50 73
e: biuro@barabas.pl
www.barabas.pl
NIP:6922507437
REGON:360171553
KRS:0000532131
Do biura firmy i salonu sprzedaży zapraszamy
od poniedziałku do piątku 7:00 - 16:00
w sobotę - 7:00 - 14:00

Dział handlowy

Ireneusz Pasek

Dyrektor handlowy

kom. +48 722 371 222
i.pasek@barabas.pl

    Jarosław Śnieżko

    Przedstawiciel handlowy

    kom. +48 601 709 223
    j.sniezko@barabas.pl

      Katarzyna Mazurek-Jóźwiak

      Przedstawiciel handlowy

      kom. +48 600 021 891
      k.mazurek@barabas.pl

        Dział sprzedaży

        Logistyka

        Maria Baryluk

        Kierownik działu sprzedaży

        tel. +48 76 841 50 72
        tel. +48 661 940 100
        m.baryluk@barabas.pl

          Joanna Medycka

          Specjalista ds. Logistyki

          tel. +48 76 841 50 87
          kom. +48 661 940 102
          j.medycka@barabas.pl

            Ogrodzenia

            Koordynator Realizacji

            Rozalia Barabaś

            Dyrektor ds. Rozwoju

            kom. +48 605 435 375
            rozalia@barabas.pl

              Klaudia Kozera

              Koordynator Realizacji

              kom. +48 785 912 388
              k.kozera@barabas.pl

                Dział Produkcji

                Dział Technologii

                Gracjan Siwecki

                Dyrektor ds. Produkcji

                tel. +48 76 841 50 87
                kom. +48 608 503 268
                g.siwecki@barabas.pl

                  Izabela Lenik

                  Dyrektor ds. Jakości

                  kom. +48 600 023 903
                  technolog@barabas.pl

                    Księgowość

                    Reklama i Public Relations

                    Anna Michniewska

                    Księgowość

                    tel. +48 76 841 50 67
                    kom. +48 727 517 747
                    a.michniewska@barabas.pl

                      Magdalena Rygiel

                      Specjalistka ds. Reklamy

                      kom. +48 508 294 226
                      m.rygiel@barabas.pl
                        divider

                        Formularz kontaktowy

                        Firma Barabaś Sp. z o.o.

                        tel. +48 661 940 100
                        tel. +48 76 841 50 87
                        tel. +48 76 841 50 72
                        tel. +48 76 841 50 73
                        e: biuro@barabas.pl
                        www.barabas.pl
                        NIP:6922507437
                        REGON:360171553
                        KRS:0000532131
                        Do biura firmy i salonu sprzedaży zapraszamy
                        od poniedziałku do piątku 7:00 - 16:00
                        w sobotę - 7:00 - 14:00
                        divider