Kontakt


Dział handlowy

Ireneusz Pasek

Dyrektor handlowy

kom. +48 722 371 222
i.pasek@barabas.pl

    Katarzyna Mazurek - Jóźwiak

    Przedstawiciel handlowy

    kom. +48 600 021 891
    k.mazurek@barabas.pl

      Krystian Krzewiński

      Przedstawiciel handlowy

      kom. +48 601 709 223
      k.krzewinski@barabas.pl

        Dział sprzedaży

        Logistyka

        Maria Sykała

        Specjalista ds. sprzedaży

        tel. +48 76 841 50 72
        tel. +48 661 940 100
        m.sykala@barabas.pl

          Marcelina Ferenczuk

          Specjalista ds. sprzedaży

          tel. +48 76 841 50 72
          tel. +48 661 940 100
          m.ferenczuk@barabas.pl

            Joanna Staszkiewicz

            Specjalista ds. Logistyki

            tel. +48 76 841 50 87
            kom. +48 661 940 102
            j.staszkiewicz@barabas.pl

              Ogrodzenia

              Koordynator Realizacji

              Rozalia Barabaś

              Dyrektor ds. Rozwoju

              kom. +48 605 435 375
              rozalia@barabas.pl

                Klaudia Gaweł

                Koordynator Realizacji

                kom. +48 785 912 388
                k.gawel@barabas.pl

                  Dział Produkcji

                  Dział Technologii

                  Gracjan Siwecki

                  Dyrektor ds. Produkcji

                  tel. +48 76 841 50 87
                  kom. +48 608 503 268
                  g.siwecki@barabas.pl

                    Natalia Bednarz

                    Technolog

                    kom. +48 695924343
                    technolog@barabas.pl

                      Izabela Lenik

                      Dyrektor ds. Jakości

                      kom. +48 600 023 903
                      kom. +48 785 912 388
                      technolog@barabas.pl

                        Księgowość

                        Reklama i Public Relations

                        Agnieszka Białobrzeska

                        Księgowość

                        tel. +48 76 841 50 67
                        kom. +48 727 517 747
                        a.bialobrzeska@barabas.pl

                          Magdalena Rygiel

                          Specjalistka ds. Reklamy

                          kom. +48 508 294 226
                          m.rygiel@barabas.pl
                            divider

                            Firma Barabaś Sp. z o.o.

                            ul. Przemysłowa 1c; 59-300 Lubin

                            tel. +48 661 940 100
                            tel. +48 76 841 50 87
                            tel. +48 76 841 50 72
                            tel. +48 76 841 50 73

                            biuro@barabas.pl
                            www.barabas.pl


                            NIP:6922507437 REGON:360171553 KRS:0000532131

                            Do biura firmy i salonu sprzedaży zapraszamy
                            od poniedziałku do piątku 7:00 - 16:00
                            w sobotę 7:00 - 14:00