ZadzwońNawiguj

o Nas

Ugruntowana jakość

Szanowni Państwo,

Firma Barabaś obchodzi jubileusz 30 lecia powstania. Zaczynaliśmy skromnie – od kilku wzorów kostki brukowej i półautomatycznej wibroprasy. Produkowaliśmy maksymalnie 180 m. kw.kostki dziennie. Nie przypuszczałem, że w przyszłości produkcja osiągnie nawet 8.000 m.kw. dziennie. Przez ćwierć wieku konsekwentnie rozwijaliśmy firmę, park maszynowy, ofertę. Doskonaliliśmy produkcję, przede wszystkim pod względem jakości. Dzięki temu dziś jesteśmy jednym z największych i najdłużej istniejących na Dolnym Śląsku polskich producentów wibroprasowanych materiałów budowlanych. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, stale rozszerzamy ofertę, wyznaczamy trendy. Mamy doświadczenie, pasję i śmiałe pomysły. Spacerując ulicami wielu miejscowości widzimy parkingi, podjazdy, tarasy, chodniki wykonane z naszych produktów. Jesteśmy „obecni” i w prywatnych domach i na wielkich, publicznych inwestycjach. To dla nas powód do dumy. Potwierdzenie, że dotrzymujemy obietnic składanych Klientom.

Dziękuję pracownikom, którzy współtworzyli naszą Firmę. Dziękuję partnerom biznesowym i klientom za 30 lat zaufania.

W kolejne ćwierćwiecze wchodzimy z nowymi produktami – m.in. innowacyjnym, termooszczędnym BLOCZKIEM KERAMZYTOWYM, KOSTKĄ ELITE, ELITE MINI, rozszerzoną ofertą pięknych i funkcjonalnych elementów łupanych - DECO. Proponujemy także nową usługę - kompleksową realizację inwestycji - od pomysłu do wykonania.

Serdecznie zapraszam do salonu firmowego w Lubinie. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.

podpis-3

Stanisław Barabaś

Początek naszej działalności to Firma "Barabaś", powstała 5 marca 1993 wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Założycielem i właścicielem firmy był Stanisław Barabaś.

Dynamiczny rozwój firmy, zwiększenie zakresu działalności i nowe wyzwania, jakie wciąż przed sobą stawiamy spowodowały konieczność zmiany formy prawnej. Dlatego 5 listopada 2014 roku powstała Firma BARABAŚ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jesteśmy jednym z największych i najdłużej istniejących na Dolnym Śląsku producentów wibroprasowanych materiałów budowlanych m.in. kostki brukowej, krawężników, obrzeży, bloczków betonowych, palisad, bloczka dekoracyjnego i wielu innych produktów.

W 2011 roku, jako drudzy w Polsce uruchomiliśmy nowoczesną linię produkcyjną opartą na technologii niemieckiej firmy BESSER GmbH. Dzięki temu rozwiązaniu możemy produkować dziennie ponad 8.000 metrów kwadratowych kostki o najwyższej jakości.

W naszej ofercie jest kilkanaście różnego rodzaju i grubości kostek, w kilkunastu kolorach. Projektanci firmy obserwując i wyprzedzając oczekiwania Klientów oraz tendencje na rynku stale opracowują nowe, piękne i funkcjonalne wzory. Technologia barwienia na bazie urządzeń MEGA-COLOR pozwala nam na tworzenie praktycznie nieograniczonej liczby powtarzalnych, atrakcyjnych, kolorowych mieszanek, także na indywidualne zamówienie Klienta.

W 2015 roku rozszerzyliśmy sprzedaż o szeroki asortyment produktów małej architektury ogrodowej. Można u nas kupić oryginalne, ręcznie wytwarzane na indywidualne zamówienie rzeźby z piaskowca, drewniane i kamienne meble ogrodowe a także piękne donice oraz ciekawe i funkcjonalne ogrodzenia. Podjęliśmy także współpracę z wiodącymi producentami kostek płukanych, płyt tarasowych, stopni i schodów.

Dzięki temu staliśmy się największym w regionie centrum kostki brukowej i architektury ogrodowej.

 Ogromną wagę przykładamy do polityki jakości. Kontrola jakości odbywa się na każdym etapie ciągu technologicznego - od przywiezionych do zakładu materiałów począwszy. Wiele wymagamy od naszych dostawców, ale jeszcze więcej od siebie. Dlatego gwarantujemy, że nasze wyroby będą Państwu służyć przez wiele lat.