Koncepcja


GRATIS!
KONCEPCJA UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ!

Już przy zakupie 100 m2 kostki brukowej możecie Państwo otrzymać bezpłatnie przygotowaną przez architekta krajobrazu koncepcję zagospodarowania przestrzeni. Oferujemy także pełen projekt techniczny (obejmujący szczegółową specyfikację materiałową oraz wizualizację) w promocyjnej cenie.

Koncepcja nawierzchni
Koncepcja nawierzchni

Dobrze dobrana kostka brukowa może urozmaicić i uatrakcyjnić otoczenie, dodać uroku każdej przestrzeni niezależnie od tego czy jest to duży obiekt publiczny czy zacisze przydomowego ogrodu. Wybór kostki brukowej jest bardzo duży, do tego murki, palisady, ogrodzenie, mała architektura ogrodowa. Przy planowaniu trzeba wziąć pod uwagę wygląd domu, kolor i struktura elewacji, ukształtowanie terenu, przestrzeń dookoła budynku, aranżację zieleni, otoczenie naszej posesji. Od tak wielu czynników uzależniony jest projekt podjazdu, tarasu czy chodników. To inwestycja na wiele lat, warto więc poświęcić czas na przemyślenie jaki efekt chcemy osiągnąć, co nam się podoba, co będzie ładnie wyglądało teraz i w przyszłości. Wiemy, że to trudne zadanie dlatego proponujemy zdać się na pomysły i wiedzę profesjonalistów.

Koncepcja nawierzchni
Koncepcja nawierzchni

Nasi projektanci mogą pochwalić się wieloma bardzo udanymi realizacjami. To młode i bardzo kreatywne osoby, mające kierunkowe wykształcenie znające tajniki zawodu, trendy projektowania i techniczne wymogi. Możecie im Państwo zaufać.

Po konsultacji z projektantem, otrzymacie Państwo minimum dwie koncepcje zagospodarowania nawierzchni. Kiedy dokonacie wyboru, zaproponujemy odpowiednią kostkę i inne niezbęde produkty.

Koncepcja pozwoli także łatwiej komunikować się z wykonawcą, pomoże w ustaleniu kosztów inwestycji i ich racjonalizacji, ułatwi każdy etap realizacji zadania.