Brukarstwo


Brukarstwo - Wykonawstwo - Układanie kostki

Szanujemy Państwa czas. Proponujemy kompleksową obsługę inwestycji - od pomysłu do wykonania.

Układanie kostki - brukarstwo

Wiemy, że wybór kostki brukowej, elementów uzupełniających, przygotowanie koncepcji aranżacji i w końcu ułożenie powierzchni to czynności pochłaniające dużo czasu i wymagające fachowej wiedzy. Chętnie się tym zajmiemy. Wystarczy przyjść do naszego salonu sprzedaży i zlecić zadanie Koordynatorowi Realizacji.

Układanie kostki - brukarstwo

Koordynator przygotuje, odpowiadający Państwa potrzebom i oczekiwaniom koncepcję zagospodarowania terenu z pełną wizualizacją, doradzi najlepszą kostkę brukową, produkty linii finish, elementy małej architektury ogrodowej, ogrodzenie. To Koordynator zaproponuje najbardziej odpowiednią do realizacji zadania ekipę brukarską, będzie prowadził z nią wszelkie uzgodnienia i pilnował prawidłowości wykonania prac.

Układanie kostki - brukarstwo

Cały proces realizacji będzie nadzorowany przez naszą Firmę. Będziemy Państwa partnerem, dbając o perfekcję i terminowość każdego z etapów inwestycji aż do osiągnięcia zakładanego efektu.

Możecie nam zaufać. 

Firma Barabaś Sp. z o. o. w Lubinie,
Centrum Kostki Brukowej i Architektury Ogrodowej
w związku z rozwojem działalności poszukuje do współpracy:

FIRM ŚWIADCZĄCYCH USŁUGI BRUKARSKIE
oraz
FIRM MONTUJĄCYCH OGRODZENIA BETONOWE

Szukamy tylko doświadczony partnerów gwarantujących najwyższą jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych prac. Oferujemy solidne warunki współpracy, dużą ilość zleceń, wsparcie logistyczne i terminowość rozliczeń.

Prosimy o kontakt na adres koordynator@barabas.pl, telefonicznie pod numerem 785 912 388, lub osobiście w siedzibie firmy:

 59-300 Lubin; ul.Przemysłowa 1c.