Kontakt


Firma Barabaś Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 1c; 59-300 Lubin

tel. +48 661 940 100
tel. +48 76 841 50 87
tel. +48 76 841 50 72
tel. +48 76 841 50 73

biuro@barabas.pl
www.barabas.pl


NIP:6922507437 REGON:360171553 KRS:0000532131

Do biura firmy i salonu sprzedaży zapraszamy
od poniedziałku do piątku 7:00 - 15:00
w sobotę 7:00 - 14:00

Dział handlowy

Ireneusz Pasek

Dyrektor handlowy

kom. +48 722 371 222
i.pasek@barabas.pl

Arkadiusz Czapski

Dyrektor regionalny

kom. +48 601 709 223
a.czapski@barabas.pl

Marcelina Ferenczuk

Specjalista ds. sprzedaży

tel. +48 76 841 50 72
tel. +48 661 940 100
m.ferenczuk@barabas.pl

Maria Sykała

Specjalista ds. sprzedaży

tel. +48 76 841 50 72
tel. +48 661 940 100
m.sykala@barabas.pl

Koordynator Realizacji

Dagmara Kalinowska

Koordynator Realizacji

kom. +48 661 940 100
d.kalinowska@barabas.pl

Dział Produkcji

Logistyka

Reklama i Public Relations

Anna Jarosz

Dyrektor ds. Produkcji

tel. +48 76 841 50 87
kom. +48 608 503 268
a.jarosz@barabas.pl

Dawid Zawadzki

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 76 841 50 87
kom. +48 661 940 102
d.zawadzki@barabas.pl

Magdalena Rygiel

Specjalistka ds. Reklamy

kom. +48 508 294 226
m.rygiel@barabas.pl

Dział Kontroli Jakości

Księgowość

Katarzyna Pągowska

Technolog

kom. +48 695 924 343
kom. +48 785 912 388
technolog@barabas.pl

Agnieszka Dutka

Księgowość

tel. +48 76 841 50 67
kom. +48 727 517 747
a.dutka@barabas.pl