Aktualności


XII Zlot Motocyklowy, Rudna 23.06-25.06.2017

Tradycyjnie w czerwcu miłośnicy dwóch kółek spotykają się Gwizdanowie/Rudnej. XII Zlot Motocykli w Rudnej to była bardzo udana impreza. Dopisała i pogoda i uczestnicy i goście. Atmosfera była fantastyczna a zabawa przednia. Kilkaset wspaniałych maszyn, prezentacje Strongman, konkursy, koncerty świetniej muzyki m.in.zespołów Rezerwat, Turbo, Pawła Kukiza- nikt się tutaj z pewnością nie nudził.

Sposorem wydarzenia była Firma Barabaś.

I Bieg Papieski Szlakiem Szklar Dolnych

NASZ SPONSORING.

W imieniu organizatorów - Stowarzyszenia Szklary Dolne "Nasza Przyszłość" zapraszamy na I Bieg Papieski Szlakiem Szklar Dolnych 24 czerwca 2017 r. Oprócz przyjacielskiej rywalizacji sportowej impreza ma także na celu zebranie środków na rozbudowę i remont Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szklarach.

Festiwal Kwiatów, Lubin 30.04-1.05.2017

 

Kilka tysięcy osób uczestniczyło w tegorocznym, V Festiwalu Kwiatów. Bardzo dziękujemy wszystkim na odwiedzenie naszego stoiska. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować naszą nową ofertę, zainspirować, doradzić, zachęcić do zakupu produktów i usług Firmy Barabaś. Dopisała nawet, kapryśna tej wiosny pogoda. Gra w klasy na kostce Modern była przebojem! Swoich sił próbowali młodzi i starsi, różne były techniki i style ale radość ta sama. Zachwyciła nas zwłaszcza artystka Zespołu Folklorystycznego z Zimnej Wody. Tak się trzeba umieć bawić!

24 września odbył się 3 Memoriał Iwony Buczek – Otwarte Mistrzostwa we wspinaniu na trudność. W tym roku aż 67 zawodników postanowiło się zmierzyć z 34 metrowymi drogami ułożonymi przez Marcina Wszołka, Łukasza Brzezickiego oraz Marcina Lisa.

Zwycięzcami 3 Memoriału Iwony Buczek zostali:

Dzieci i Młodzież:

1. Szymon Zalesiński

Kobiety:

1. Julia Kapiszko

2. Zuzanna Banaś

3. Anna Grabińska

Mężczyźni:

1. Ariel Marciniak

2. Mateusz Piechota

3. Łukasz Szabla

Zawody były wspaniałą okazją do świętowania 20.lecia istnienia Stowarzyszenia Miłośników Gór „Kielich”. Odbywał się meeting highline`owy. Można było zobaczyć niepowtarzalnego spaceline „SPACE NET”, a śmiałkowie mieli możliwość spróbowania swoich sił na hajku. Całe zawody były transmitowane na żywo w Telewizji Regionalnej.

Tak prezentuje się nasza nowa ciężarówka. Zapewniamy transport kupionych u nas produktów i stale zwiększamy flotę. Wszystko dla wygody i zadowolenia naszych Klientów.

Man Firmy Barabaś

Wysoka jakość elementów drogowych produkowanych przez Firmę Barabaś, doceniona przez budowniczych drogi ekspresowej S3. Jesteśmy częścią najważniejszej inwestycji ostatnich lat. Ta trasa transeuropejska docelowo połączy Szwecję z Grecją.

Dostawy materiałów Barabaś na budowę S3
Dostawy materiałów Barabaś na budowę S3
13731839_881277825348975_2596321392351528490_o
Dostawy materiałów Barabaś na budowę S3

W Polkowicach kolejna inwestycja z wykorzystaniem naszej kostki. Przy ul. Kmicica powstają nowe chodniki.

Dostawy materiałów Barabaś na budowę w Polkowicach
Dostawy materiałów Barabaś na budowę w Polkowicach
Dostawy materiałów Barabaś na budowę w Polkowicach